esmaspäev, 7. september 2015

Singapur - Brunei - Indoneesia 02.10. - 07.11.2014

Reis Singapur-Brunei –Indoneesia sai alguse minu ja Ele-Riinu mõttest külastada Indoneesiat. Varsti oli nõus meiega liituma minu hea sõber Siim ja veidi aja pärast sai nõusse räägitud ka Margus. Kuna seltskond oli seekord suurem- 4 inimest ja reisi pikkus üle kuu aja, siis olime reisi planeerides veidi põhjalikumad kui tavaliselt. Tegime kaks kokkusaamist, kus arutasime reisi marsuuti  ja külastatavaid kohti. Margust oli lihtne motiveerida, kui programmi panna mõni mäetipu vallutamine ja veidikene randa, siis on juba hästi. Meie Ele-Riinuga panime programmi kahes heas hotellis elamise ja Siimul erilised nõudmised puudusid.
Enne reisile minekut olid meil olemas kõik lennupiletid, esimese öö hosteli broneering Singapuris ja ja kaks ööd heades hotellides Singapuris ja Bruneis.  Ele-Riinu oli veidi läbirääkimisi pidanud mägimatka korraldajaga. Margus orgamiseeris indoneeria raha.


Neljapäeval 02.10 õhtul koguneme Marguse juures, et üle kontrollida seljakottide sisu, eriti kehtib see minu kohta, sest ikka ja jälle kipun liiga palju asju kaasa võtmast. Kuna Margusel on minuga reisimise kogemused, siis tema juba teab kui rasked võivad naiste seljakotid olla J.


Lennujaamas on meie seltskonnal mõningad saatjad, osadega lähme lahku enne ootealale sisenemist ja üks sõber saadab meid lennukini. Singapuri lendame läbi Helsinki ja Finnairiga. Kõik me neli olime veidi pettunud Finnairi söögis, teleka ekraani oli väike ja kõrvaklappe ei jagatud. Kõige hullem oli Margusel (lisaks oli tal veel palavik) ja Siimul, sest mõlemad on +- 190cm ja nende jalad olid igas asendis liiga pikad. Ele-Riinul on hea omadus hästi magada ja ka seekord kui teised otsisid vähegi paremat asendit olemiseks-magamiseks, siis tema magas enam lennust muretut lapse und. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar